Краматорський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 -дошкільний навчальний заклад"

Вступ до школи

Згідно з законами України “Про освіту” та “Про загальну середню освіту”. Навчально виховна робота в першому класі здійснюється відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 02.07.2007

№ 1/9-407 “Організація навчально-виховного процесу у першому класі”.

А саме:
1.
 До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховувати дітей, як правило, з 6 років.
2.
 Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу (крім спеціалізованого) здійснювати на безконкурсній основі.
3.
Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються:

Ø  Медична картка дитини встановленого зразка.

4. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування, або мають старших сестер і братів, які навчаються у даному закладі, та випускників дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів, що уклали угоди про співпрацю.
5. У загальноосвітніх школах, навчально-виховних комплексах прийом здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, іспитів тощо.

Ø  Особова справа.

Ø  Особова справа.

Ø  Свідоцтво про базову освіту.

Прийом документів: понеділок – п’ятниця з 08.00 - 16.00 год.