Краматорський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 -дошкільний навчальний заклад"

Переможці та призери II (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

П.І. учня

Місце

ПІБ учителя

Українська мова і література

Лопушанська Катерина

Хохлова О.Ю.

ХVII Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

Мелехова Вероніка

Решевський Данило

10-А

Лаптій В.О.

Літні читання-2016 «Схід і Захід разом»

Крамська Єлизавета

9-А

Пріб Т.І.

Філатов Дмитро

8-А

Старкова І.Ю.

ІКТ

Якубаш Микита

9-В

Пасічник Н.М.

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

вул. Центральна, буд. 41, м. Слов’янськ, Донецька обл., 84100

е-maildonо[email protected] Код ЄДРПОУ 02135804

Про підсумки  проведення

Міжнародного учнівського конкурсу

юних істориків «Лелека – 2016»

та організацію конкурсу «Лелека – 2017»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут інформує про наказ від 02 лютого 2012 р. № 98 «Про затвердження Правил проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 лютого 2012 р. за № 257/20570, та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.03.2012 № 269 «Про проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека».
        З метою активізації  вивчення історії в загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах, розвитку творчих здібностей учнів та їх патріотичного виховання, інформуємо, що  у 2016-2017 навчальному році конкурс відбудеться 02 березня 2017 року.

Просимо довести інформацію про проведення вищезазначеного конкурсу до відома педагогічних працівників. Звертаємо увагу, що участь у конкурсі є добровільною.

Інформація, щодо проведення конкурсу та матеріали для підготовки будуть надіслані ОІППО, а також розміщені на сайті www.osvitniy-prostir.com.ua
Отримати детальну інформацію щодо участі учнів у конкурсі та                     умов його проведення можна за тел. (050) 720-33-31; (097) 992-37-05;                 (093) 509-91-47. Е-mail: [email protected]

Інформація про результати проведення цього конкурсу у 2016 році можна переглянути  за посиланням http://vsdippo.wixsite.com/vsd-don-ippo/blank-c11m6